Przejdź do treści strony WCAG

Głosowania - III Sesja Rady Miejskiej w Baborowie - 20 grudnia 2019 r.

Obrady rozpoczęto 2018-12-20 o godz. 16:15:11, a zakończono o godz. 17:14:58 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 14 członków:

uzupełnienie porządku obrad

dodanie pkt e (16:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Kamila Bartman, Magdalena Bradel, Ewa Stanulewicz, Wiesław Sobczyk, Wojciech Śliwiński, Michalina Jakubowska, Jadwiga Kowalczykowska, Irena Biegus, Jarosław Ronczka, Kazimierz Morys, Krzysztof Tokarz, Dagmara Fryzel-Kalita, Roman Kraszewski, Marian Bliźnicki

Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji

Głosowanie - protokół (16:21:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Jadwiga Kowalczykowska, Roman Kraszewski, Magdalena Bradel, Wiesław Sobczyk, Wojciech Śliwiński, Irena Biegus, Michalina Jakubowska, Marian Bliźnicki, Jarosław Ronczka, Ewa Stanulewicz, Kamila Bartman, Krzysztof Tokarz, Kazimierz Morys, Dagmara Fryzel-Kalita

Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian do budżetu Gminy Baborów na 2018 r.

Głosowanie dot. wprowadzenie zmian do budżetu Gminy Baborów na 2018 r. (16:28:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Ewa Stanulewicz, Dagmara Fryzel-Kalita, Wojciech Śliwiński, Roman Kraszewski, Krzysztof Tokarz, Magdalena Bradel, Wiesław Sobczyk, Michalina Jakubowska, Marian Bliźnicki, Jarosław Ronczka, Jadwiga Kowalczykowska, Kamila Bartman, Kazimierz Morys, Irena Biegus

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej

Głosowanie dot. zmiany wieloletniej prognozy finansowej (16:29:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Jarosław Ronczka, Magdalena Bradel, Krzysztof Tokarz, Marian Bliźnicki, Ewa Stanulewicz, Irena Biegus, Wojciech Śliwiński, Michalina Jakubowska, Wiesław Sobczyk, Dagmara Fryzel-Kalita, Roman Kraszewski, Jadwiga Kowalczykowska, Kamila Bartman, Kazimierz Morys

Podjęcie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Baborów na 2019 r

Głosowanie dot. uchwały budżetowej Gminy Baborów na 2019 r (16:38:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Ewa Stanulewicz, Krzysztof Tokarz, Wiesław Sobczyk, Dagmara Fryzel-Kalita, Wojciech Śliwiński, Irena Biegus, Kamila Bartman, Michalina Jakubowska, Jadwiga Kowalczykowska, Magdalena Bradel, Roman Kraszewski, Marian Bliźnicki, Kazimierz Morys, Jarosław Ronczka

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej

Głosowanie dot. uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej (16:47:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Krzysztof Tokarz, Irena Biegus, Ewa Stanulewicz, Wojciech Śliwiński, Magdalena Bradel, Roman Kraszewski, Jadwiga Kowalczykowska, Wiesław Sobczyk, Kamila Bartman, Marian Bliźnicki, Michalina Jakubowska, Jarosław Ronczka, Kazimierz Morys, Dagmara Fryzel-Kalita

Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu współpracy Gminy Baborów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2019 roku

Głosowanie dot. przyjęcia programu współpracy Gminy Baborów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2019 roku (16:48:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Kamila Bartman, Ewa Stanulewicz, Magdalena Bradel, Marian Bliźnicki, Wojciech Śliwiński, Wiesław Sobczyk, Krzysztof Tokarz, Michalina Jakubowska, Dagmara Fryzel-Kalita, Irena Biegus, Jadwiga Kowalczykowska, Roman Kraszewski, Kazimierz Morys, Jarosław Ronczka

Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Baborów do Stowarzyszenia pod nazwą "Subregion POŁUDNIOWY"

Głosowanie dot. przystąpienia Gminy Baborów do Stowarzyszenia pod nazwą "Subregion POŁUDNIOWY" (17:01:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Ewa Stanulewicz, Kamila Bartman, Magdalena Bradel, Krzysztof Tokarz, Roman Kraszewski, Irena Biegus, Wojciech Śliwiński, Jarosław Ronczka, Jadwiga Kowalczykowska, Kazimierz Morys, Michalina Jakubowska, Marian Bliźnicki, Dagmara Fryzel-Kalita, Wiesław Sobczyk


Zakończono sesję (17:14:58)