Gmina Baborów

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o składach i funkcjach w obwodowych komisjach wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą  w Gminnym Ośrodku Kultury
w Baborowie, ul. Rynek, w składzie:

1. Renata Grabarczyk – członek komisji;

2. Urszula Tokarz – członek komisji;

3. Piotr Bunczek – przewodniczący komisji;

4. Gabriela Pachowicz – członek komisji;

5. Monika Szczudło – zastępca przewodniczącego komisji;

6. Monika Pawelec – członek komisji;

7. Andrzej Surmiak – członek komisji;

8. Anna Ostrowska – członek komisji.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Urzędzie Miejskim w Baborowie, ul. Dąbrowszczaków 2a, w składzie:

1. Aleksandra Macewicz – Hanusek – członek komisji;

2. Danuta Majewska – przewodniczący komisji;

3. Adrianna Arendarska – członek komisji;

4. Dominika Dańków – członek komisji;

5. Barbara Kopytyńska – członek komisji;

6.Ewa Pruszowska – członek komisji;

7. Halina Lechoszest – członek komisji;

8. Magdalena Świerczak – zastępca przewodniczącego komisji.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedziba  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Baborowie, ul. Wiejska 5a , w składzie:

1. Bolesław Macewicz – członek komisji;

2. Emilia Mijal – zastępca przewodniczącego komisji;

3. Wiesława Wójtowicz – Bunczek – przewodniczący komisji;

4. Elżbieta Karniewska – członek komisji;

5. Janina Leus, zam. w Boguchwałowie – członek komisji;

6. Kamila Śledzik – członek komisji;

7. Aneta Lewosińska – członek komisji;

8. Władysław Janowicz – członek komisji.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Strażackim Domu Ludowym 
w Suchej Psinie nr 28, w składzie:

1. Marta Hanussek -  członek komisji;

2. Dariusz Tokarz – członek komisji;

3. Marek Czechowicz – zastępca przewodniczącego komisji;

4. Jadwiga Kozołubska – członek komisji;

5. Agnieszka Bac – członek komisji;

6. Małgorzata Wochnik – przewodniczący komisji;

7. Bernadeta Suchanek – członek komisji;

8. Anna Kraśnicka – członek komisji.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Centrum Kształcenia w Rakowie nr 75, w składzie:

1. Grzegorz Hanusek- członek komisji;

2. Elza Kostyrka – członek komisji;

3. Artur Raczyński – członek komisji;

4. Anita Dańków – członek komisji;

5. Tobiasz Kopytyński – członek komisji;

6. Irena Pietrzkiewicz – zastępca przewodniczącego komisji;

7. Dorota Węgrzyn – członek komisji;

8. Artur Czechowicz – przewodniczący komisji.

Metryczka
  • wytworzono:
    06-05-2015
    przez: Sekretarz Gminy Baborów: Agnieszka Kania-Kała
  • opublikowano:
    06-05-2015 09:45
    przez: Artur Czechowicz
  • podmiot udostępniający:
    Gmina Baborów
    odwiedzin: 1346
Dane jednostki:

Gmina Baborów
48-120 Baborów
ul. Ratuszowa 2a
NIP: 748-15-06-649 REGON: 531412817
Numer konta: 87 8866 0006 2001 0000 2017 0177

Dane kontaktowe:

tel.: 77 40 369 20-21
fax: 77 40 369 28
e-mail: um@baborow.pl
strona www: www.baborow.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×